8 659 99927 ARBA SKAMBINKITE

Klaidos žinutė

Notice: unserialize(): Error at offset 19 of 22 bytes in variable_initialize() (line 1189 of /home/dentasana/domains/dentasana.lt/public_html/includes/bootstrap.inc).

Veido estetika

Mūsų klinikoje savo pacientams mes galime pasiūlyti vieną iš naujausių medicinos metodų - gydymą koncentruota plazma.

Procedūros metu iš venos paimamas nedidelis kiekis kraujo, jis apdorojamas specialiame PRP aparate, kuris trombocitų koncentraciją padidina 6-8 kartus.

Kraujas, paimtas iš paciento venos, patalpinamas specialiame konteineryje ir 5 -10 minučių centrifūguojamas, tuo metu plazma su trombocitais atsiskiria nuo raudonųjų kraujo kūnelių.  Tuomet gautas kraujo kūnelių koncentratas suleidžiamas į problemines vietas.

PRP plazmoliftingas

PRP Plazmoliftingas arba trombocitais praturtinta plazma yra visiškai natūrali procedūra, be chirurginės intervencijos ir cheminių preparatų, atjauninanti odą.
PRP procedūra aktyviai naudojama įvairioms odos problemoms spręsti, taip pat plaukų slinkimui gydyti.  

Rekomenduojama nuo 30 metų ir vyresniems, kaip jauninanti procedūra.

PRP procedūras galima derinti su kitomis lazerinėmis, chirurginėmis procedūromis, bei injekcijomis. Naudojant įprastas raumenų tonusą mažinančias injekcijas ar užpildus, laikui bėgant jų poveikis mažėja, o tuo tarpu PRP – didėja.

Poveikis:

  • Gydo randus po aknės, operacijų, traumų.
  • Pagreitina žaizdų gijimą.
  • Atnaujina veido, kaklo, dekolte, rankų odą, ją skaistina. Naikina smulkias raukšles.
  • Naudojant kaip užpildą išlygina gilias raukšles.
  • Gydo plaukų slinkimą (net nuplikimą).
  • Sumažina alergines odos reakcijas.

PRP procedūrai naudojami paties paciento kraujo kūneliai – trombocitai, todėl nesukelia alerginės ar autoimuninės reakcijos. Trombocituose yra taip vadinamų augimo faktorių, kurie suaktyvina ir atjaunina ląsteles, skatina kolageno gamybą, naujų kapiliarų susidarymą, gydo pažeistas kraujagysles, audinius, ląsteles, stabdo kraujavimą. Plazmoje trombocitų koncentracija daug kart didesnė nei pačiame kraujyje, todėl ir rezultatai greitai pastebimi bei ilgai išliekantys.

Šios terapijos metu veikiami visi trys odos sluoksniai: epidermis, dermis ir hipodermis. Taigi oda ne tik atrodys jaunatviškai ir sveikai, bet tuo pačiu pagerės jos kokybė ir tekstūra. Tai ypač akivaizdu tais atvejais, kai PRP suleidžiama po akimis ir kaklo srityje. „Paprastai kaklo ir dekoltė sritis be chirurginių įsikišimų patobulinti labai sunku, tačiau mūsų patirtis rodo, kad šios sritys labai šauniai reaguoja į PRP terapiją.

Gydymo procedūra

Gydymo procedūra paprastai trunka apie 40 minučių. Jos metu iš paciento paimami du mėgintuvėliai kraujo (apie 10-20 ml) – tokio kiekio pakanka viso veido gydymui. Paimtas kraujas centrifuguojamas ir išskiriama plazma bei ląstelės. Išskyrimo procesas trunka apie 10 minučių. Po to koncentruota plazma plonos adatos pagalba mažais kiekiais suleidžiama į problemines vietas. Proceso metu patiriamas minimalus diskomfortas.

Po procedūros, injekcijų vietos gali būti paraudę ar patinę, tačiau paprastai po nakties jokių žymių nebelieka. Jei pacientas labai nerimauja, tuomet geriausia procedūrą atlikti penktadienį. Tokiu būdu iki darbo dienos (pirmadienį) tikrai neliks jokio patinimo. Taipogi paciento patogumui procedūros metu galima naudoti vietinio nuskausminimo kremą.

Bendri rezultatai akivaizdžiai pastebimi praėjus maždaug trims mėnesiams, tačiau minimalūs odos tekstūros, spalvos ir hidracijos pagerėjimas matomas ir jaučiamas jau po kelių savaičių.