8 659 99927 ARBA SKAMBINKITE

Dantų gydymas

Kiekvienam pacientui rekomenduojame profilaktiškai apsilankyti pas gydytoją odontologą du kartus per metus

Dantų ir burnos ligų profilaktika

DentaSana ypatingas dėmesys skiriamas profilaktinėms priemonėms, užkertančioms kelią dantų ir burnos ligų vystymuisi. Todėl kiekvienam pacientui rekomenduojame profilaktiškai apsilankyti pas gydytoją odontologą du kartus per metus, kad šis galėtų įvertinti Jūsų dantų ir burnos ertmės būklę, bei, esant reikalui, laiku galėtų paskirti tinkamas profilaktines priemones ar ankstyvąjį gydymą.

Ėduonies gydymas

Ėduonis – tai viena labiausiai paplitusių ligų, atsirandanti dėl dantų apnašose esančių rūgščių ir mikroorganizmų sąveikos, sukeliančios danties kietųjų audinių demineralizaciją ir ėduonies ertmės formavimąsi.

Laiku pastebėjus ėduonį, jis išvalomas iki sveikų danties kietųjų audinių ir užplombuojamas.

Senų, nekokybiškų plombų keitimas

Dažnas klausimas, kodėl reikalinga keisti seną plombą, nors ji dar neiškritusi iš danties ir jo dar neskauda. Atsakymas labai paprastas – senesnės kartos plombos turi didelį traukimosi koeficientą, todėl ilgainiui atsiranda akimi nematomi mikrotarpai tarp danties ir plombos paviršiaus. Į šiuos mikrotarpus lengvai prasiskverbia bakterijos, kaupiasi maisto likučiai, susidaro rūgštinė terpė ir dantis ima „gesti“, plonėja jo sienelės ir vieną dieną toks dantis gali suskilti ar nulūžti.

Šiuolaikinės plombos pasižymi minimaliu traukimosi koeficientu, todėl kokybiškai užplombavus praktiškai nebelieka antrinio ėduonies rizikos.

Nuskilusių dantų atstatymas

Šiuolaikinėmis plombinėmis medžiagomis dėl jų estetiškumo, tvirtumo ir tvirtos surišimo sistemos, įmanoma atstatyti danties nuskilimą visiškai nepastebimai, o restauracija tarnaus ilgus metus. Jus gydantis gydytojas, įvertinęs nuskilimo apimtį, rekomenduos Jums tinkamiausią danties atstatymo būdą.

Dantų jautrumo gydymas

Dažnas pacientas skundžiasi atsiradusiu dantų jautrumu, diskomfortu valgant, geriant šaltus gėrimus ar tiesiog įkvepiant per burną oro. Išsiaiškinus jautrumo priežastį, nesunku parinkti tinkamą gydymą – tai gali būti paprasčiausi skalavimai fluoro turinčiais skalavimo skysčiais, fluoro lako ar žele aplikacijos, apsinuoginusių dantų kaklelių plombavimas ir kt.