8 659 99927 ARBA SKAMBINKITE

MŪSŲ SPECIALISTŲ ATLIKTI DARBAI

Mūsų klinikos specialistai siekia ne tik atstatyti kramtymo funkciją, bet ir pasiekti maksimalų rezultatą estetikoje. Šioje galerijoje dalinamės nuotraukomis su mūsų specialistų darbais.

Klinika ir komanda

Mūsų tikslas - nuoširdus, informatyvus ir švelnus rūpinimasis pacientu. Jūsų šypsena yra mūsų prioritetas, būtent dėl to pacientams stengiamės suteikti visa, kas šiandien odontologijoje sukurta geriausio. Todėl mūsų klinika vienija savo srities specialistus: odontologus, implantologus bei protezuotojus.

Pacientai – didžiausia mūsų klinikos vertybė. Dėmesį skiriame ne tik dantų gydymui, bet ir jų profilaktikai, dantų priežiūros įgūdžių formavimui.

Komanda – svarbius sprendimus čia priima ir įgyvendina ne vienas gydytojas, o specialistų komanda.

Kokybė – ilgametė patirtis leido išsirinkti kokybiškiausias, aukščiausius standartus atitinkančias medžiagas. Siekiame išsaugoti kuo daugiau natūralių pacientų dantų, todėl pacientui siūlome jam tinkamiausia gydymo būdą, o ne brangiausią ir technologiškai sudėtingiausią.

Technologijos – moderni klinikos technika ne tik palengvina mūsų specialistų darbą, todėl kiekvienais metais investuojame į naujas technologijas, suteikiančias mūsų gydytojams daugiau galimybių.