3D tyrimai ir technologijos

3D tyrimai ir technologijos

Kas tai? 3D kompiuterinė tomografija – tai tiksliausias diagnostikos metodas, be kurio neįsivaizduojama šiuolaikinė odontologija. Jis pasitelkiamas tada, kai 2D vaizdo pagalba padarytos įprastos dentalinės ar panoraminės nuotraukos nepakanka tiksliai diagnozei ir efektyviam gydymui. 3D nuotraukos gydytojui odontologui suteikia išsamią informaciją apie danties ar žandikaulio būklę, kaulo tankį, plotį ir aukštį, dantų šaknis, padeda įvertinti svarbias anatomines struktūras, diagnozuoti periodonto patologiją, dantų šaknų skilimus bei kitas problemas ir parinkti tiksliausią gydymą. Klinikoje „Dentasana“ daugeliui situacijų pasitelkiami 3D tyrimai padės greičiau išsiaiškinti Jūsų sveikatą sutrikdžiusių problemų priežastis, gauti efektyvų gydymą bei vėl džiaugtis kokybišku gyvenimu.


Tyrimų 3D tomografu „ X-ERA“ privalumai:
  • Maksimali raiška Išgaunamos ypatingai aukštos raiškos panoraminės nuotraukos
  • Maža apšvita Minimali radiacijos dozė pacientui.
  • Greitis 360° 3D skenavimas kompiuteriniu tomografu užtrunka vos keliolika sekundžių.
  • Daugiasluoksnis skenavimas Leidžia koreguoti neteisingo paciento pastatymo klaidas net ir užfiksavus vaizdus, todėl maksimaliai sumažinama pakartotino skenavimo poreikio rizika.
  • Tikslesnė diagnozė 0,2 mm židinio taškas sukuria didesnės raiškos vaizdus su mažiau šešėlių, todėl diagnozės yra dar tikslesnės, o gydymas – dar efektyvesnis.
  • 3D tyrimų panaudojimo galimybės 3D tomografija suteikia galimybę gauti švarias, ryškias, itin aukštos raiškos 3D nuotraukas, skirtas pačioms įvairiausioms klinikinėms indikacijoms.
  • Endodontija Trimatis skenavimas aiškiai parodo plintantį pažeidimą, kurį lengvai galima ištirti iš bet kurio kampo.
  • Periodontija Trimatis tyrimas padeda galutinai apsispręsti dėl atvejų, kuriuos sunku įvertinti 2D tyrimo metu. Taip pat 3D tyrimas suteikia galimybę pacientui aiškiau suvokti savo diagnozę.
  • Protinio danties šalinimas Pasitelkus tyrimą, paprasta įvertinti padėties santykį tarp apatinio žandikaulio kanalo ir šaknies apekso bei pasirinkti geriausią chirurginį metodą šalinant dantį.
  • Kaulo priauginimas ir implantacija 3D tomografija padeda itin tiksliai įvertinti didelės apimties kaulo defektus, planuojant kaulo priauginimo procedūras ir teisingas implantų pozicijas.
Ar žinojote, kad:
Apšvita 3D tomografijos metu yra minimali

Šiuolaikinių technologijų dėka kompiuterinis tomografas „X-ERA“ išgauna maksimalią vaizdo raišką su minimalia rentgeno spindulų doze. Todėl nerimauti dėl apšvitos, patiriamos kompiuterinės tomografijos metu, tikrai neverta – tikslaus ir kokybiško gydymo, efektyviai išspręsiančio Jus varginančias sveikatos problemas, nauda bus žymiai didesnė nei rentgeno spindulių žala kompiuterinės tomografijos metu.

3D tyrimai svarbūs ne tik prieš pradedant gydymą

Tiksli diagnostika svarbi ne tik problemos priežasties nustatymui ir tiksliam gydymo plano sudarymui. 3D tyrimai padeda kontroliuoti gydymo procesą, užtikrinti sklandžią jo eigą ir maksimalią kokybę. Pasitelkus 3D tomografiją, galima tiksliai įvertinti ir gydymo rezultatą.